Občianske združenie

Chceme srdečne poďakovať všetkým, ktorí nám prispeli vo verejnej zbierke “Zamierené na talenty”. Tá sa konala na Charitatívnom turnaji Olypionikov vo Fun vodnom póle 19.decembra 2016 v x-bionic sphere v Šamoríne.
Vďaka Vám sa vyzbieralo 1150€ a tie použijeme na podporu mladých športových talentov. Určite vás budeme priebežne informovať, kam peniažky putovali.
Srdečná vďaka!
 VZ 1VZ 1 1VZ 1 2

___________________________________________________________

Náš šikovný atlét Michal Karel si prevzal od nás peniažky, ktoré použije na cestovanie na tréningy. Bude totiž trénovať v Bratislave v lepších podmienkach a my sa tešíme, že sme mu aj vďaka vám mohli pomôcť. My si totiž myslime, že aj mala pomoc môže priniesť zmenu.:-)


Judistka Vanda Strečanká mala síce tento rok malú prestávku kvôli zraneniu, ale už je v poriadku a teší sa na ďalšiu sezónu. Vďaka vašej podpore sme Vande prisľúbili zaplatiť medzinárodné sústredenie v Rakúsku, na ktoré sa teší a my veríme, že jej to pomôže k správnemu vykročeniu za novými úspechmi:-)

O Vande


Za naše strelecké skeetove nádeje prevzala šek Lucia Kopčanová. Rozhodli sme sa totiž, že podporíme aj dve mladé strelkyne, ktoré sa k nám pridali po minuloročnej olympiáde. Som rada, že sa nechali inšpirovať. Za peniažky, ktoré sme vyzbierali aj vďaka vám, im nakúpime tréningové položky a trošku tak odľahčíme rodinné rozpočty. Ďakujeme vám za pomoc!