SPONZORSTVO

Perazzi PERAZZI

Od roku 2006 strieľam so zbraňou značky Perazzi, modelom MX 2000. Tento taliansky výrobca patrí k najkvalitnejším  výrobcom športových brokových zbraní  na svete a momentálne ich používa väčšina svetovej streleckej extratriedy. Svojou kvalitou a spoľahlivosťou sa prepracovala na popredné miesta v svetových streleckých rebríčkoch a ziskom väčšiny OH medailových umiestnení sa stala svetovou jednotkou v brokovej streľbe.


Sellier & Bellot

So strelivom značky Sellier &Bellot sú späté moje strelecké začiatky a prispelo k zisku všetkých mojich medailových umiestnení. Vyrába sa v českom meste Vlašim a dodnes sa spolieham na jeho kvalitu a presnosť. Olympijskú sezónu som odstrieľala so špeciálne testovanou  sériou nábojov s potlačou môjho podpisu. Strelivo tejto značky je najrozšírenejším typom streliva používaných medzi  poľovníkmi a brokovými športovými strelcami na Slovensku.

 


Castellani Castellani

Talianska firma Castellani  je momentálne najkvalitnejším výrobcom streleckých viest a oblečenia pre brokovú streľbu na svete. Svojimi strihmi a modernými variantmi designu oslovuje všetky generácie strelcov a strelkýň, dokonca i detských fanúšikov. Spolupracujeme spolu dlhodobo a je mojim hlavným dodávateľom najdôležitejšej súčasti oblečenia športového strelca – streleckej vesty a ďalších streleckých doplnkov.

 


Oakley Oakley

Okuliare od americkej firmy Oakley používam na streľbu od roku 2006 . Spĺňajú najvyššie kritériá na kvalitné, funkčné a navyše aj štýlové okuliare na športovú streľbu. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam sa presadili v mnohých športových odvetviach, napr. cestnej cyklistike, atletike… V športovej streľbe sa používajú na zvýraznenie letiaceho terča na rozličných pozadiach a na elimináciu rozdielnych svetelných podmienok v závislosti od počasia. Samozrejme slúžia aj ako kvalitná ochrana zraku. Od roku 2012 používam model Radar XL s viacerými farbami skiel. Najviac využívam sklá HI Persimmon…..  a vyzerajú naozaj skvele !!!